Blog > Komentarze do wpisu
kwieciście-ogrodowo

ostatnie dni spędzam pracowicie w ogrodzie... pracowicie oczywiście na tyle na ile pozwala mi mój coraz to większy brzuszek... cóż 28 tydzień zobowiązuje ;)

 

w każdym razie pochwalę sie moimi tulipankami, które przekwitaja pomalutku

 

po majowym weekendzie mam zamiar rabaty obsadzić kwiatkami i wtedy uznam, że hm... oprócz plewienia w ogrodzie zrobiłam to co miałam.

 Wekend majowy zapowiada się fajnie oczywiście o ile dopisze pogoda. Wybieramy sie z przyczepa do Makowa Podhalańskiego...chłopcy luz odliczaja noce: ile razy jeszcze musza sie wyspac nim pojedziemy na miniwakacje ;)

Robótkowo sie kreci...

na tamborku  wskoczyła metryczka dla znajomych, do których wybieramy sie 8 maja... (mam nadzieję, że zdążę) i oczywiście kwadraciki kołderkowe: tym razem zapisowe dla Oliwki i Szymonka. Dla Oliwki przygotowuję Śniżk e ze zwierzaczkami a dla Szymka logo z bajki disney'owskiej Cars.

 

A tak cudnie kwitna moje storczyki:

 

 

czwartek, 29 kwietnia 2010, afi77

Polecane wpisy

  • inni oferują

    zapisałam się na candy w Kitchen Chronicole zapisy do 27 lutego, losowanie 28 i na Paluszkami.pl po przydasie kreatywne dla synków zapisy do 28 lutego

  • malusi hafcik na potrzebę chwili

    wczoraj powstał maluteńki hafcik, z potrzeby chwili... i po odpowiednim przycięciu zaraz znalazło swoje zastosowanie wyladowało na karteczce dla małegeo Daniel

  • Zając w porcelanie... czyli Splocik zaprasza

    zapisałam się na konkurs u Splocika , pod tym linkiem więcej informacji... zapraszam serdecznie :)

free counters